Rank | Champ No | Class | Name | Gender | Club | Sailing Age | NT2 West Riding | NT4 Yorkshire Dales | Total | Nett |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1st | 210 | Topper 5.3 | Fin Waterhouse | M | Budworth SC | 16 | 4.0 | 1.0 | 5.0 | 5.0 |
2nd | 599 | Topper 5.3 | Harriet Wood | F | Elton SC | 14 | 8.0 | 3.0 | 11.0 | 11.0 |
3rd | 092 | Topper 5.3 | Ava Harris-Scott | F | Elton SC | 12 | 7.0 | 5.0 | 12.0 | 12.0 |
4th | 604 | Topper 5.3 | Kyla Baxter | F | Covenham SC | 16 | 6.0 | 6.0 | 12.0 | 12.0 |
5th | 171 | Topper 5.3 | George Spence | M | Ripon SC | 13 | 9.0 | 7.0 | 16.0 | 16.0 |
6th | 038 | Topper 5.3 | Eva Murphy | F | Budworth SC | 14 | 11.0 | 11.0 | 22.0 | 22.0 |
7th | 295 | Topper 5.3 | Leon Kadioglu | M | West Kirby SC | 13 | 5.0 | 18.0 | 23.0 | 23.0 |
8th | 082 | Topper 5.3 | Fred Buckley | M | Yorkshire Dales | 14 | 21.0 | 4.0 | 25.0 | 25.0 |
9th | 095 | Topper 5.3 | Paul Roberts | M | Leigh & Lowton SC | 15 | 10.0 | 18.0 | 28.0 | 28.0 |
10th | 269 | Topper 5.3 | Luke Robinson | M | Scaling Dam SC | 14 | 13.0 | 18.0 | 31.0 | 31.0 |
11th | 598 | Topper 5.3 | Emre Frankland | M | Burwain SC | 13 | 14.0 | 18.0 | 32.0 | 32.0 |
12th | 698 | Topper 5.3 | Lewis Bacon | M | LLSC | 15 | 1.0 | 34.0 DNC | 35.0 | 35.0 |
13th | 262 | Topper 5.3 | Benjamin Greaves | M | Pennine SC | 15 | 34.0 DNC | 2.0 | 36.0 | 36.0 |
14th | 243 | Topper 5.3 | Chris Hampshire | M | Ripon SC | 15 | 2.0 | 34.0 DNC | 36.0 | 36.0 |
15th | 398 | Topper 5.3 | Charlotte Cooper | F | West Lancs YC | 15 | 3.0 | 34.0 DNC | 37.0 | 37.0 |
16th | 651 | Topper 4.2 | Poppy Moss | F | Scaling Dam SC | 11 | 19.0 | 18.0 | 37.0 | 37.0 |
17th | 536 | Topper 5.3 | Sasha Leach | F | Budworth SC | 15 | 34.0 DNC | 8.0 | 42.0 | 42.0 |
18th | 362 | Topper 5.3 | Rosanna Joyce | F | Budworth SC | 15 | 34.0 DNC | 9.0 | 43.0 | 43.0 |
19th | 657 | Topper 5.3 | Oliver Lumb | M | Ripon SC | 15 | 34.0 DNC | 10.0 | 44.0 | 44.0 |
20th | 129 | Topper 5.3 | Euan Cook | M | West Riding SC | 15 | 12.0 | 34.0 DNC | 46.0 | 46.0 |
21st | 151 | Topper 5.3 | Yusuf Hussain | M | Ripon SC | 14 | 15.0 | 34.0 DNC | 49.0 | 49.0 |
22nd | 555 | Topper 5.3 | Isobel Arkle | F | Sunderland YC | 12 | 16.0 | 34.0 DNC | 50.0 | 50.0 |
23rd | 683 | Topper 5.3 | Daniel Howarth | M | Rossendale Valley SC | 14 | 17.0 | 34.0 DNC | 51.0 | 51.0 |
24th | 033 | Topper 5.3 | Finlay Cochrane | M | Yorkshire Dales SC | 13 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 363 | Topper 4.2 | Charlie Cowell | M | Scaling Dam SC | 12 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 137 | Topper 4.2 | Mathew Baird | M | Budworth | 13 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 4 | Topper 5.3 | Annabelle Howard | F | Scaling Dame SC | 13 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 075 | Topper 5.3 | Lara Eagleton | F | Scaling Dam SC | 15 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 133 | Topper 5.3 | Reuben Lawrence | M | Errwood SC | 12 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 212 | Topper 4.2 | Hugo Calvey-Sutcliffe | M | Burwain SC | 11 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
24th | 656 | Topper 5.3 | Kiera Cowell | F | Scaling Dam SC | 15 | 34.0 DNC | 18.0 | 52.0 | 52.0 |
32nd | 073 | 4.2 / 5.3 | Julia Smith | F | West Riding SC | 12 | 18.0 | 34.0 DNC | 52.0 | 52.0 |
33rd | 179 | Topper 5.3 | Erin Young | F | Scaling Dam SC | 16 | 20.0 | 34.0 DNC | 54.0 | 54.0 |
Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com