ITCA (GBR) logo

Event Entrants

Area Training and Support for 5.3 National Championships 2017

 

Entry Id Country Sail No Champ No Entrant Name Sailing Club Sailing Age
6159 GBR GBR 47806 322 Skvortsova, Yana   15
6190 GBR GBR 48105 302 Purrier, Ben Parkstone YC 13
6264 GBR GBR 46978 330 McDonald, Hamish Fowey Gallants SC 15
6286 GBR GBR 47302 224 Gotto, Sebastian NBYC 13
6289 GBR GBR 48027 205 Williamson, Thomas IBRSC 13
6364 GBR GBR 48147 138 Coupe, Daniel Parkstone YC 11
6377 GBR GBR 46126 117 Close, Charles Queen Mary SC 14
6378 GBR GBR 47457 694 Hudson, William Newhaven & Seaford 13
6394 GBR GBR 47664 560 Schuster-Bruce, Edward Parkstone YC 11
6439 GBR GBR 45972 124 Wyss, Rachel Hollowell SC 17
6441 GBR GBR 47779 504 Stein, Robin Crawley Mariners YC/Queen Mary SC 13
6468 GBR GBR 48249 263 Wilkinson, Leo Maidenhead SC/DWSC 13
6495 GBR GBR 47685 286 Brackley, Samuel Felpham SC 13
6515 GBR GBR 46046 204 Barrett, Lily Island Barn Reservoir SC 16
6516 GBR GBR 45735 171 MCKENZIE, Gus Yorkshire Dales SC 14
6532 GBR GBR 48066 370 Wilcox, Oliver FOSSC 13
6544 GBR GBR 48246 546 Donnelly, Lawrence Surrey Docks 14
6552 GBR GBR 47076 357 Nicoll, Daniel Goring Thames SC 14
6640 GBR GBR 45047 571 Vidler, Miles cmyc 14
6646 GBR GBR 47354 45 Albone, Catherine CYC/Milton Keynes SC 14
6648 GBR GBR 47426 620 Deaton, James RHYC 14
6673 GBR GBR 47172 397 Edmonds, Rose Snettisham Beach SC 14
6679 GBR GBR 47762 280 McRobbie, Bethan Hykeham SC 13
6698 GBR GBR 47636 544 Baird, Alexander Sheffield Viking 15
6703 GBR GBR 44522 113 Pepper, Ted Ely SC 14
6707 GBR GBR 46731 246 Robinson, Max Fishers Green SC 16
6716 GBR GBR 47173 368 Cornes, Gregory Aldridge SC 14
6717 GBR GBR 45700 165 Peng, Andy Warsash SC 14
6724 GBR GBR 46974 308 Ellis-Miller, George Norfolk Broads YC 15
6725 GBR GBR 46710 582 Baker, Edward Frampton On Severn SC (FOSSC) 13
6767 GBR GBR 44889 217 Keenan, Daniel Tamworth SC 14
6790 GBR GBR 47794 267 Day, Imogen Hollowell SC 14
6792 GBR GBR 47750 19 Tustain, Maxi IBRSC 15
6823 GBR GBR 47780 684 Evans, Aaron Silver Wing SC 14
6833 GBR GBR 45178 602 Fellows, George Castle Cove SC 14
6837 GBR GBR 47533 147 Bhogal, Eve Manor Park SC 14
6851 GBR GBR 47740 688 Woodard, Sean Waldringfield SC 14
6912 GBR GBR 45617 648 Richardson, Benedict Castle Cove SC 14
6919 GBR GBR 46734 539 Deverell, James Paignton S C/Royal Dart YC 15
6923 GBR GBR 47394 297 Fidling, Leah Chester Sailing and Canoeing Club 13
6935 GBR GBR 47028 656 Bloomfield , Toby Paignton S C 13
6979 GBR GBR 47792 329 Randall-May, Oliver CYC 14
6999 GBR GBR 47680 717 Harris, Euan Deben YC 16
7033 GBR GBR 47855 760 Kirk, Harriet Stokes Bay SC 15
7045 GBR GBR 45633 614 Taylor, Lloyd Blackwater SC 13
7052 GBR GBR 48101 196 McMullan, Felix Hollowell SC 12
7059 GBR GBR 47733 382 Lester, Alfie Felpham SC 14
7095 GBR GBR 47116 348 Sherriff, Noah Chew Valley Lake SC 14
7114 GBR GBR 45565 167 Hills, Tristan Saltash SC 14
7115 GBR GBR 47725 106 Bristow, Maisie IBRSC 14
7284 GBR GBR 48016 414 Swan, Jack Ballyholme YC/N.Ireland 13
7325 GBR GBR 48245 627 Corson, Felix Llandudno SC/Rydal Penrhos School 14
7469 GBR GBR 45152 632 Robertson, Kate Swarkestone SC 13
7490 GBR GBR 47833 199 Peacock, Tom Parkstone YC 13
7503 GBR GBR 48093 395 Campbell, Tom Parkstone YC 13
7509 GBR GBR 47764 260 Ewbank, Kamran Staunton Harold SC 14
7518 GBR GBR 47601 658 Burke, Jack Yorkshire Dales SC 15
7519 GBR GBR 47600 657 Burke, Oliver Yorkshire Dales SC 15
7520 GBR GBR 47277 354 Wright, Poppy Beaver SC 15
7522 GBR GBR 46875 371 LEE, Harriet Yorkshire Dales SC 18
7526 GBR GBR 47350 23 Schiess, Liam RYA 16
7527 GBR GBR 47399 207 Hills, Tamsyn Saltash SC 16
7564 GBR GBR 47101 528 Singleton, Jude Hollowell SC 14
7571 GBR GBR 46720 Barry, Fred Warsash SC 15

If your name is not on this list, you have not completed all the stages of the entry process AND/OR we are still waiting for your entry fee to clear. Please login to finalise your entry.

Help

Please log in with your username and password.